Vinç İmalatı Servis Hizmetleri
Zirvedeki Gücünüz...

SATIŞ SONRASI HİZMET

Müşteri odaklı yaklaşımımızı bir kez daha ortaya koyarak en iyi servis ve yedek parça hizmetini sağlıyoruz.
95%

Üretim Kapasitesi

100%

Müşteri Memnuniyeti

Uzman Kadro

Vinç Servis Destek Hizmetleri

Yıllarca piyasa içerisinde hidrolik hizmeti sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Kuruluş

2016

İç piyasadaki vinç imalatının yanısıra, vinçlerini yurt dışına ihraç edeceklerini, bu alanda önemli bir ivme yaratacaklarını belirten Erc Hidrolik Vinç Fabrika Müdürü Birol Cömert şunları belirtti: “Türkiye’nin merkezi, başkentimiz Ankara’da, Vinç Hidrolik yerli imalatına önemli bir katma değer yarattık.

Kahramankazan’daki merkezimizde 4,000 metrekare alanda hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren piyasa şartları bizleri zorlasa da, kaliteden ödün vermeyeceğiz. İlk başta doğru şekilde vinç üretimi yapacağız. Türkiye genelinde vinç işletmecileri ve kiralama firmalarına yeni farkındalık yaratacakları ürünleri sunacağız. Düsturumuz doğru ticarettir. İnsanları kandırmadan, dürüst bir anlayışla bu ticareti yürütmekteyiz ve yürüteceğiz.

Vinç Teknik Servis Hizmetleri

Güvenilir Vinç Çözümleri ile Tanıdık ve Tecrübeli...

ERC Vinç ailesi olarak, vinç imalatı ve endüstriyel kaldırma ekipmanları konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir liderdir.

Firmamız, yüksek kalite standartlarına, mükemmel işçiliğe ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Sektördeki güçlü varlığımız ve sayısız başarılı projemizle, müşterilerimize en iyi vinç çözümlerini sunmaya kararlıyız.

SATIŞ SONRASI HİZMET

Satış sonrası müşteri hizmetleri, satış işlemi tamamlandıktan sonra, satışın devamını sağlamak amacıyla satın alınan ürünün teslimi, kullanımının gösterilmesi, ürünün garanti süresi ve kapsamı hakkında bilgilendirilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikayetleri ile ilgilenilmesi gibi çabaları kapsayan bir hizmettir.